keyboard_capslock
0 537 322 19 83
Ev Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Merdiven Temizliği, Ofis Temizliği, Villa Temizliği, Koltuk Yıkama
İzmir İnşaat Sonrası Temizlik : Ekip Temizlik - İzmir Temizlik Şirketi
İzmir İnşaat Sonrası Temizlik

 

Firmamız inşaat sonrası temizlik İzmir işlerinizi detaylı bir şekilde yaparak direkt kullanımınıza hazır şekilde teslim etmektedir. İzmir in her semtinde faaliyet gösteren firmamız dairenin tüm alanlarında temizlik yapıp iş ayrımı gözetmez hayati tehlike arz etmeyen alanların tamamı itina ile temizlenir.
İnşaat sonrası temizlikler de Firma olarak kullanılması gereken tüm temizlik malzemelerini merdivenden süpürge ye kadar tüm ekipmanları getirmekteyiz. Müşterilerimizden tek istediğimiz evde elektrik ve su bulunduğundan emin olmalarıdır.
 

İnşaat sonrası temizliklerde evin her tarafının detaylı bir temizliği yapıldığı için su ihtiyacı fazlaca olmaktadır. Malesef taşıma su ile gereken özen gösterilememektedir. Uzun yıllardan beri yapmış olduğumuz temizlik hizmeti sonrası edinmiş olduğumuz tecrübeler bize göstermiştir ki memnun edilen her müşteri mutlaka kendisi veya çevresi olarak geri dönmektedir. Bu yüzden Birinci önceliğimiz memnun edilmiş müşterilerimiz arasında sizleri de görebilmek için arkadaşlarımız ellerinden gelen tüm özveriyi göstereceklerdir.

 


PAYLAŞ

PAYLAŞ

PAYLAŞ